O nás

Jaké jsou cíle společnosti?

Cílem společnosti je zvýšit oborové konkurenční prostředí. Jsme přesvědčeni, že Česká republika si zaslouží zdravé konkurenční prostředí a oborové ceny, jako je tomu například v Polsku. Pro tento cíl jsme ochotni udělat vše, co bude v našich silách.

Proč jsme vznikli?

Jsme přesvědčeni, že trh železničního zabezpečovacího zařízení v České republice vykazuje slušný prostor pro vznik nové, pružné, nízkonákladové společnosti, která se pokusí “zamíchat” s cenami výrobků i ostatních odborných služeb.

Jsme připraveni se podílet na soutěžích nejenom v prostoru průmyslových a důlních vleček, ale chceme  konkurovat i velkým dodavatelům státních zakázek.

Kdo stojí za vznikem?

Za vznikem společnosti stojí jeden z klíčových dodavatelů výše zmíněných technologií a služeb ve Slovenské republice, firma KUMAT s.r.o.  a bývalí odborní zaměstnanci a manažeři společností, které dodávaly zabezpečovací techniku na trh vleček a statních drah v České republice i v zahraničí.

KUMAT s.r.o. (Roman Masár, Maroš Kumančík)

Richard Smolík

Tomáš Telecký

Michal Šlachta

Společnost jedná a začíná úzce spolupracovat s výrobci železničních zabezpečovacích zařízení, a to převážně v Asii, ale i v Evropské unii.